Mühendislik Hizmetleri

Ormancılık faaliyetleri kapsamında mühendislik, teknik danışmanlık, ağaçlandırma, erozyon kontrolü, mera rehabilitasyonu, orman yolları aplikasyonları, etüt-proje ve taahhüt hizmetleri, fidan dikimi, fidan bakımı, arazi ihata hizmetleri, av ve yaban hayatı ile 5531 sayılı yasa kapsamında her türlü ormancılık ve orman mühendisliği hizmetlerini veriyoruz.


Yapı Hizmetleri

İnşaat aşaması ve inşaat sonrasında gerekli olan projelendirme, yasal izinlerin alınması, elektrik, su ve mimari çizimlerin yapılması, malzeme temini ve anahtar teslimi çalışmalar yapılmaktadır. İnşaat sonrası kapsamda ise bina tadilatları, boya, ters tavan ve su yalıtımı gibi işler yapılmaktadır.


Havuz Hizmetleri

2011 yılından itibaren profesyonel anlamda proje ile havuzun alt yapısından başlayarak mekanik, tesisat, çevre düzenlemesi ve servisine kadar bütün aşamalarıyla anahtar teslimi alternatif havuz teknikleri kullanan ender firmalardandır. Terminal Havuz , prefabrik liner kaplama yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.